مهم ترین دلایل برای نخریدن خودرو لیفان X50
گیربکس ضعیف
یک گیربکس اتوماتیک خنگ و کند می‌تواند به‌شدت خسته کننده باشد و در مسیرهای ناهموار و با شیب تند شما را دچار مشکل کند. متاسفانه گیربکس ایکس ۵۰ علاوه براینکه تعویض دنده دقیقی ندارد، به‌شدت سریع دچار عیوب متعدد فنی شده است.

کیفیت مونتاژ پایین
اگر خیلی خوش‌شانس باشید می‌توانید یک مدل با کمترین ایراد مونتاژی را داشته باشید اما همه خریداران این خودرو، خوش‌شانس نیستند.
 

http://www.cartel.ir/hardwrite/data/orginal/93efa1b37f5084625122b88910f5d4eaf5w_lifan.jpg

موتور ضعیف و پر مصرف!
 لیفان X50 مجهز به پیشرانه  ۱۴۹۸ سی‌سی با ۱۰۲ اسب بخار قدرت و ۱۳۳ نیوتن بر متر گشتاور است. این پیشرانه اصلا کشش خوبی ندارد و مفهوم شتاب نیز در این خودرو اصلا قابل فهم نیست چرا که شتابی وجود ندارد. این پیشرانه به همراه گیربکس اتومات ضعیف، تمام شرایط را فراهم می‌کند تا شما در جاده‌های شیب دار دچار مشکل شوید. اصلا چیزی بعنوان شتاب در کاتالوگ این خودرو در رسانه‌های خارجی ثبت نشده اما گفته می‌شود که شتاب صفر تا ۱۰۰ آن در حدود ۱۴ ثانیه است.
مصرف سوخت x50 بسیار عجیب است! ایکس ۵۰ از سمند ایرانی هم که مصرف آن زبان‌زد است، بیشتر می‌سوزاند در حالی که کمپانی عدد ۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را برای آن اعلام کرده است.

جنس کابین شرم اور!
شما با خرید این خودرو فقط ظاهر بدست می‌اورید و از کیفیت در آن خبری نیست. کابین سرتاسر پلاستیکی با بدترین سطح استاندارد، اصلا حس خوشایندی ندارد و در طولانی مدت شما را خسته خواهد کرد.

کیفیت سواری نامناسب
سیستم جلوبندی ضعیف با هندلینگ بی‌دقت و نافرمان، بسیار شما را آزار خواهد داد. کوبش‌های کابین بیش از حد معمول و ناراحت‌کننده است. در سر پیچ‌ها خودرو عملکرد مناسبی ندارد و تمایل خروج از پیچ و پرت شدن به اطراف در آن دیده می‌شود.

ظرفیت صندق کم
ایکس ۵۰ ظرفیت مناسبی برای چمدان‌های شما در مسافرت‌ها ندارد و همین خانواده‌ها را دچار مشکل خواهد کرد و بیشتر به‌درد مجردها و سفرهای کم جمعیت می‌خورد تا بتوانید از صتدلی عقب بعنوان فضای بار استفاده کنید.
 
نمایشگاه آنلاین کارتل